درباره گروه آی تی ورکر

تاریخچه تشکیل گروه و زمینه فعالیتهای آن در ذیل شرح داده شده است .

گروه آی تی ورکر

طراحی سایت در گروه آی تی ورکر با توجه به اهداف و نیازهای مشتری و متناسب به با بودجه ونوع کسب و کار وی انجام می شود. هدف اصلی گروه آی تی ورکر طراحی با کیفیت بالا برای تمام مشتریان خود و جلب رضایت آنها می باشد. بهینه سازی سایت برای قرار گرفتن در صفحه اول گوگل از جمله این نوع طراحی است تا بیشتر در معرض دید کاربران قرار بگیرید. گروه آی تی ورکر با داشتن تیم متخصص در حوزه طراحی سایت با طراحی مدرن وب سایت با استانداردهای جهانی به شما کمک می کند تا بهترین در دنیای مجازی باشید. پس تا دیر نشده برای طراحی سایت خود اقدام کنید. با داشتن وب سایت همیشه در دسترس هستید. مطمئن باشید تمامی هزینه ای که برای طراحی سایت خود می کنید به شما باز خواهد گشت و ارزش و مزایای خیلی بیشتری نسبت به پولی که پرداخت می کنید به دست خواهید آورد.

خدمات پشتیبانی

خدمات پشتیبانی به مدت یک سال شمسی و شروع آن از تاریخ پرداخت وجه تسویه مرحله 3 قرداد ، مندرج در بنده 4-3 است که در سال های آتی با پرداخت 10 درصد مبلغ کل قرارداد ، به مدت یک سال شمسی قابل تمدید می باشد. خدمات پشتبانی شامل رفع هرگونه نقص عملکرد صحیح موارد مندرج در ماده 1 همین قراداد و یا آموزش نحوه کار با بخش های مختلف وب سایت است.

آموزش اولیه نحوه مدیریت سایت طی کی جلسه برای نماینده کارفرما به صورت رایگان برگزار می گردد. بدیهی است در صورت تغییر نماینده کارفرما و نیاز به جلسه آموزشی مجدد نحوه مدیریت سایت ، کارفرما می بایست هزینه مشخص شده از طرف پیمانکار را بپردازد.

درصورت درخواست تغییرات از سوی کارفرما پس از تایید طرح ها در هر یک از مراحل مندرج در بند 4-2 و 4-3 ، کارفرما می بایست هزینه انجام تغییرات که توسط پیمانکار تعیین می گردد را از قبل بپردازد.

در صورت عدم واریز هزینه خدمات پشتیبانی سالانه ، وظیفه پشتیبانی و رفع اشکال از پیمانکار ساقط می گردد.

در صورت عدم واریز هزینه خدمات پشتیبانی سالانه ، وظیفه پشتیبانی و رفع اشکال از پیمانکار ساقط می گردد.

استانداردهای آی تی ورکر

واکنشگرا

دسترسی عمومی از امتیازات یک سایت خوب است،دیدن طراحی وب سایت با ظاهری آراسته و مرتب با هر ابزاری که کاربر استفاده می کند اهمیت ویژه ای دارد .ابزارهای مختلف بسترهای متفاوتی برای بروز خلاقیت دارند که ما حداکثر بهره را از آنها می بریم.

خلاقیت

خلاقیت ، تفاوت و جذابیت سازندگان چرخه موفقیت هستند به گونه ای که شما با خلاقیت، متفاوت خواهید بود و بواسطه این تفاوت و تمایز جذاب دیده می شوید پس جذابیت است که طراحی وب سایت شما را موفق و در نتیجه ماندگار خواهد کرد.

سئو

با پای بندی و رعایت استانداردهای موتورهای جستجو به شما کمک میکنیم تا شانس خود را برای دیده شدن افزایش دهید،‌ اگرچه اینکار زمانبر و خسته کننده به نظر می آید ولی جذب یک مشتری بیشتر از جانب شما برای ما اهمیت ویژه ای دارد.

سرعت

علیرغم افزایش سرعت اینترنت اهمیت سرعت بارگزاری صفحات وبسایت همچنان از اولویت های اصلی کاربران اینترنت محسوب میگردد . در استانداردهای طراحی وب سایت وبسیما هر چه تکنولوژی پیشرفت بیشتری میکند زمان ارزشمندتر میشود.

تعامل

آنچه وبسایت را ازدیگر رسانه ها متمایز میکند تعاملی است دوطرفه که با ارائه اطلاعات از جانب شما به کاربران و بالعکس حاصل می گردد.این تعامل شما را منحصر به فرد نشان داده و سبب افزایش نرخ مشارکت عمومی می شود. طراحی وب سایت

توسعه

بر اساس استانداردهای طراحی وب سایت وبسیما باید بتوان به ساده ترین روش ممکن امکانات جدید را با توجه به سرعت رشد تکنولوژی به وبسایت اضافه نمود. توسعه وبسایت باید کم هزینه ،مستمر و دائمی باشد. تا بتواند باعث رشد هرچه بیشتر و سریعتر تجارت شما گردد.

مهارت ما

ASP

100%

HTML5

100%

CSS3

100%

SEO

90%

Responsive

100%

PHOTOSHOP

100%

AJAX

90%

Java Script

90%

برنامه ریزی

مشاوره

هر مشتری ضمن داشتن ایده، سلایق خاص خودش را نیز دارد به همین خاطر در جلسه ای که با حضور کارشناسان گروه آی تی ورکر برگزار میگردد نقطه نظرات خود را بیان کرده و توسط کارشناسان ضمن ارائه مشاوره لازم و تعیین نیاز های متناسب برای مشتری، تمامی موارد مطروحه، یادداشت برداری و آنالیز میگردد. ماحصل این جلسه نیاز سنجی و تامین خواسته های مشتری است.

طراحی قالب

قالب گرافیکی سایت در حقیقت همان پوسته ایست که دیده میشود، در این مرحله گرافیست های آی تی ورکر ، تمام سلیقه و همت خود را برای جلب رضایت بصری مشتری به کار خواهند انداخت تا طراحی گرافیکی زیبائی برای وب سایت انجام پذیرد. این مرحله کاملا با سلیقه ی مشتری درگیر بوده و با ابراز رضایت، انجام دقیق مراحل آتی را به دنبال خواهد داشت.

اجرا

در این مرحله برنامه های مورد نیاز وب سایت مشتری با استفاده از جدیدترین متدها و تکنیک های روز دنیا، نوشته می شود و از یک وب سایت استاتیک ( ایستا ) به یک وب سایت داینامیک ( پویا و فعال ) تبدیل می شود. این قسمت بیشترین زمان را برای اجرا گرفته و بطور کلی حساس ترین قسمت پروژه می باشد.

تحویل

در این مرحله با توجه به پنل مدیریتی کاملا فارسی و ساده ای که در اختیار مدیر وب سایت قرار داده میشود پس از آموزش لازم، به راحتی امکان بارگذاری و مدیریت محتوا را برخوردار می باشد، این آموزش بسیار ساده بوده و در زمانی کمتر از یک ساعت صورت میپذیرد. با نام کاربری و رمز عبوری که در اختیار مشتری قرار داده خواهد شد، قادر به مدیریت وب سایت می باشد.